pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Airport Madness 3 Full Game

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Airport Madness 3 Full Game   Mon Aug 23, 2010 6:44 am

Here is a list of what you get with the full version:

More runways;
A mix of both small and large aircraft;
A second airport layout;
A much larger screen resolution of 1000x725 pixels (Much larger than free version);
Emergencies;
Real-world ATC separation requirements;
Specific game challenges;
Continuous-play mode;
Improved and simplified control panel;
Adobe AIR Installer that automatically checks the website for updates.
No ads
Free updatesKodi:
http://hotfile.com/dl/59914393/9628173/AM3.FULL.NB.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Airport Madness 3 Full Game
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "LED Madness" Contest *Canada and usa only*
» Win Kingdom Chronicles Collector's Edition
» SoBe Lifewater Facebook SUMMER OF SoBe Game *usa only*
» The Pun Game Thread
» Game-Xtreme keeps it's format, but is now available in English!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: Lojra Games-
Kërce tek: