pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Sa ka punuar pc juaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
L*BladE

avatar

Postimet : 106
Piket : 370
I antarsuar : 02/07/2010

MesazhTitulli: Sa ka punuar pc juaj   Sat Jul 10, 2010 9:13 am


Sa ka punuar pc juaj


Clik ne START>RUN edhe e shkruani cmd edhe do te hapet nje dritare em ngjyre te zeze edhe aty e shkruani systeminfo dhe do te vazhdoje ajo dritare te shkoje te poshte dhe e lypni se ku po shkruan ' system up time' kjo tregon se sa ka punuar pc juaj Es Selam Alejkum .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sa ka punuar pc juaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: