pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Desktopin bone website

Shko poshtë 
AutoriMesazh
L*BladE

avatar

Postimet : 106
Piket : 370
I antarsuar : 02/07/2010

MesazhTitulli: Desktopin bone website   Sat Jul 10, 2010 8:54 am

E hapni Notepad
dhe e shkruni:


src ="http://www.google.com"
width="100%" height="100%">


|
ktu ku e kum shkrujt une
Kodi:
http://www.google.com ne vend te google` e shkruni webfaqen qe deshironi ta vendoni ne desktop
tani e bani save as
dhe e shkruni emri.html
e siguroni ne html format - mos haroni!
tani shkoni properties(desktopit)
edhe hini ne browse dhe shkoni te folderi se ku e keni rujt
e selectoni, apply , pastaj ok
edhe keni me pa qe desktopi ju bohet webfaqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Desktopin bone website
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pain on brow bone
» How to do website automation testing using Selenium?
» Windows 8.1 HTPC Bare bone Strip out
» How do you go to any website you want at school?
» open every link in a new tab?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: