pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dodian Z - The Revulotion Has Began!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BloodsheD

avatar

Postimet : 6
Piket : 29
I antarsuar : 14/04/2010

MesazhTitulli: Dodian Z - The Revulotion Has Began!   Thu Jul 08, 2010 10:17 pm

Dodian Z - [You must be registered and logged in to see this link.]


Unë e paraqes këtë web faqe që kam krijuar për lojen olimpike të komplikueshme dhe interesante jetësore
Shpresoj se ju ta dini si luhet kjo lojë emri i lojes eshte Dodianz.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dodian Z - The Revulotion Has Began!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: PREZENTOHU :: Prezento web faqen tuaj ketu-
Kërce tek: