pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kurani Fisnik

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Getoarii
Designer
Designer
avatar

Postimet : 13
Piket : 35
I antarsuar : 08/07/2010

MesazhTitulli: Kurani Fisnik   Thu Jul 08, 2010 5:53 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] ketu mund ta gjeni kuranin fisnik
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mollu

avatar

Postimet : 9
Piket : 9
I antarsuar : 26/08/2010

MesazhTitulli: Re: Kurani Fisnik   Fri Aug 27, 2010 10:09 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

ketu mund ta gjeni kuranin fisnik

========================================

[You must be registered and logged in to see this link.]|
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Re: Kurani Fisnik   Thu Apr 05, 2012 4:15 am


Nope cross dressing is wearing girls clothes. Guys can wear makeup! Actors, singers, etc wear makeup it's just used to make people look pretty.

__________

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kurani Fisnik   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kurani Fisnik
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: