pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te hapim nje xat ose nje chat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Si te hapim nje xat ose nje chat   Thu Jul 08, 2010 1:06 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Si te hapim nje xat ose nje chat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» General chit-chat
» My first chat with a Disability Attorney (Someone Shoot Me!)
» Migraine Chat room
» Sonic The Hedgehog turned 20 years old yesterday live chat and the new forum shop added to celebrate!
» Developer's Interview: Our Heroic Chat About Freedom Planet With Galaxy Trail Games!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale :: Video tutoriale-
Kërce tek: