pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Ja se si duhet te hyni ne pc pa e ditur password

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Ja se si duhet te hyni ne pc pa e ditur password   Thu Jul 08, 2010 7:02 am

1-Ndizni pc
2-Truseni F8
3-Safe mode
4-Klikon te Admin..
5-Control Panel.
6-Remove Pass

kjo metode funksjonon ne rastet kur pc nuk ka paswordin e administratorit qe do te thot gati 100 % por gjithsesi eshte nje metode e mire!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Ja se si duhet te hyni ne pc pa e ditur password
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sharepoint forgets login and doesn't react on clicks on in-page-links
» Weird behavior by IE driver when entering value in password field
» Harnessing Microstation V8i Pdf 4shared
» Administrator_ploc
» Using Webdriver java :Obtaining an OTP(Ont time Password) PIn from an registered email ID and use the value in an text box field of my Webapp URL.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: