pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te bojm kur dikush

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Si te bojm kur dikush   Thu Jul 08, 2010 7:01 am

Si te bojm kur dikush te dergon diqka ne msn dhe qe ka virus te refuzohet automatikis

Si te bojm kur dikush te dergon diqka ne msn dhe qe ka virus te refuzohet automatikisht nga msn-ja ....Me Falni por une msn-nen e kom shqip e duhet me spjegu shqip si ne msn....se Pari shkojm

Veglat > Mundesit > Transferimi i Skedareve > Automatikisht refuzoj skedarin nese aj eshte ndonje lloj i pasigurt e vendosim me shenje si vote pastaj > Apliko > Ne Rregull.......kaq ishte.....si dhe E vendosim Skanoj Skedaret per Virusa...edhe ate e vendosim me shenjene gjuhen angleze


o qe une ta spjegoj ty hin hin tools>options>file transfer>automatically reject files transfers for known unsafe files type
domethon e ken i me veq ja trus tani aply ose ok edhe kryhet kjo pun po kta me sa e di une messngjeri e ka te aktivizume vet po munesh me ja bo me antivirus ma mir qdo sen qe te vjen prej msn skanohet prej antiviusit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Si te bojm kur dikush
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: