pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Instalimi i Gjuhes Shqipe ne Host

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Instalimi i Gjuhes Shqipe ne Host   Thu Jul 08, 2010 7:00 am

Se pari shkojm ne web-faqen tend ku e ke futur forumin shkon te dosja /Forum/ a qysh e ke te krijuar
pastaj te folderi language
e merr ketu http://www.phpbb.com/downloads.php language albanian e ke aty edhe e kur ta download e nxjerr prej
zipit folderin albanian dhe futesh ne ftp tendin te folderi laguages edhe pastaj shko hyn ne
forum ne control panel te forumit tend shko configuration edhe aty posht e lene gjuhen albanian edhe kliko submit
dhe kryhet edhe duhet te shkosh edhe te profili yt shko te profil edhe aty posht e lene gjuhen shqipe qe kur te
logiraten antaret tjer ne forum do u paraqitet gjuha Shqipe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Instalimi i Gjuhes Shqipe ne Host
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Unable to connect to host 127.0.0.1 on port 7055
» SCRIPTED DIAGNOSTICS NATIVE HOST HAS STOPPED WORKING
» Start Selenium server
» Unable to execute script on chrome browser. Getting INFO - Couldn't proxy to http://afxqmahfya/ because host not found message
» Unable to connect to host 127.0.0.1 on port 7055 after 45000 ms. Firefox console output

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: