pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndrysho emrin e shportes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Ndrysho emrin e shportes   Thu Jul 08, 2010 7:00 am

Ndrysho emrin e Shportes (Kontenierit ):Klikoni ne Start , pastaj Run dhe shkruani regedit.
Tani e gjeni HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID \{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}. Dhe aty e keni (Default) dhe klikoni dyher mbi (default)
dhe e nryshoni emrin e shportes . Mbas ristartimit shihet emri i ri nqs e keni ndrys
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Ndrysho emrin e shportes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: