pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Emrat qe nuk mund ti perdorim ne dosjet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Emrat qe nuk mund ti perdorim ne dosjet   Thu Jul 08, 2010 6:46 am


Askush nuk mundet me kriju nje folder ne Microsoft Windows me emrin CON,AUX, NUL, COM1, COM2, COM3, COM4, COM5, COM6, COM7, COM8, COM9, LPT1, LPT2, LPT3, LPT4, LPT5, LPT6, LPT7, LPT8, dhe LPT9.Do te shifni qe eshte e pamundur , sepse jane terma te rezervuara nga vet sistemi operativ. Tjera emra te rezevuara (per Windows XP ndoshta edhe tek versionet me te vjetra) dhe qe smundesh me perdor per emeru as follderet e as fillet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Si te Mesoni per botnet attack sulm   Thu Jul 08, 2010 6:47 am

antar te dashur per te mesuar botnetin ka pun po as une nuk edi bott net shum pak ...

ja ktu ne ket web i ke 5 parts video ku mundesh me u msu per bot net ...

http://www.watchguard.com/education/videos.asp

shpresoj se ju kam ndihmu sado pak ....

NEse Tema nuk eshte ne vendin e duhur le te zhvendoset ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Emrat qe nuk mund ti perdorim ne dosjet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: