pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ((HaCk-LaDi))

Shko poshtë 
AutoriMesazh
((HaCk-LaDi))
Admin
Admin
avatar

Postimet : 252
Piket : 962
I antarsuar : 29/06/2010

MesazhTitulli: ((HaCk-LaDi))   Thu Jul 01, 2010 7:09 am

une kam 250 poste edhe dua te behem admin scratch scratch
Mbrapsht në krye Shko poshtë
((HaCk-LaDi))
Admin
Admin
avatar

Postimet : 252
Piket : 962
I antarsuar : 29/06/2010

MesazhTitulli: Re: ((HaCk-LaDi))   Thu Jul 01, 2010 3:43 pm

((HaCk-LaDi)) shkruajti:
une kam 250 poste edhe dua te behem admin scratch scratch

a ka naj pergjigjje ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: BlaCkSpEEd   Tue Jul 06, 2010 7:38 pm

urime ((HaCk-LaDi))
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
lali

avatar

Postimet : 7
Piket : 698
I antarsuar : 25/11/2009

MesazhTitulli: Re: ((HaCk-LaDi))   Fri Jul 09, 2010 7:49 am

Nuk them ndonje gje per arsye sepese e keni marrur ju vet forumin , pra e kam shit , veq urime ju qoft
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ((HaCk-LaDi))   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
((HaCk-LaDi))
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Gjithqka rreth Forumit :: Administratort dhe qmimet e tjera te forumit-
Kërce tek: