pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 What is the name to the new spanish song on the radio that goes burrum burrum burrum?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Re: What is the name to the new spanish song on the radio that goes burrum burrum burrum?   Sun Jun 20, 2010 2:31 pm

saranya shkruajti:
its a song that has been on the radio for a week or two and its a spanish song.
i dont understand spanish but i know that it goes brrum brrum brrum at a few parts in the song
can anyone tell me the name and artist of the song?
please someone help me
i need this ASAP! HELPP!!!


ERROR - this TOPIC IS not for questions .. its for administrators ...

pplsss dont write again on the onotther topics
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
What is the name to the new spanish song on the radio that goes burrum burrum burrum?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Spanish Pavillion Photo Contest 3/23/13 US only
» Answer these questions with song titles
» HSP Radio Podcast Interview with Elaine Aron
» Tibetan_Tsewang lhamo song
» I like big butts and I cannot lie

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Gjithqka rreth Forumit :: Administratort dhe qmimet e tjera te forumit-
Kërce tek: