pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shpallje :: KERKOJM DIZAJNER PER FORUM :::

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Shpallje :: KERKOJM DIZAJNER PER FORUM :::   Tue Apr 20, 2010 4:59 pm

Pershendetje te nderuar v. musliman ju kerkoj qe ju ta lexoni kete me vemendje :

Kosovaschool ka nevoj per nje DIZAJNER ::: qe do ta ket edhe qmimin dizajner :::

Per tu bar dizajner duhet ti plotesosh keto kushte :

* Te kesh programe te ndryshme , per me i ndreq fotot me i dizajnu , ...

* Te dish qe ne menyr professionale ti pordoresh programet

* Ti postosh fotot ne menyr te mir dhe te jen te kjarta ...

* Ti postosh 3-4 dizajne ne dit


Per me shum info na kontaktoni ne add :

andi_sylevica@hotmail.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Shpallje :: KERKOJM DIZAJNER PER FORUM :::
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» The new poll for our Forum name
» HPBD Forum Changes&Updates (10/04/13 Update)
» [Hỏi đáp] Chỉnh sửa kích thước font chữ toàn forum
» Forum Font Size Selector
» VoIP Softswitch for Rent/ Sale

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Gjithqka rreth Forumit :: Administratort dhe qmimet e tjera te forumit-
Kërce tek: