pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ADMINISTRATORT KRYESOR

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: ADMINISTRATORT KRYESOR   Tue Apr 20, 2010 4:51 pm

Administratort kryesor te forumit kosovaschool jan :

blacKco[D]e - admin kryesor
BloodsheD - admin Kontrollues kryesor i posteve dhe pergjegjes i kerkesave te juaja
Xtr3m3 b0mb3r ' - admin postues si dhe interesues i kategorive
stopiklist - admin dizajner i logove , i te gjithave

__________________________________________________________________________
Nese keni prirje per diqka rreth forumit na kontaktoni ne e-mail addresen elektronike :

info@kosovaschool.com

dhe ne do tju bejm edhe juve pjes e staffit tonë ....

________________________________________________________________
www.kosovaschool.super-forum.net - te gjitha ne nje vend .........................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
proximityinfotech2

avatar

Postimet : 1
Piket : 2
I antarsuar : 23/06/2010

MesazhTitulli: kosovaschool   Wed Jun 23, 2010 8:23 am

kurani dhe tesfiri
Ktu keni gjithqka rreth kur'anit si : kuran ( liber elektronik ) e shum e shum gjithqka le nidhje me kur'anin
___________________________________________________


[url=http://www.expressapartments.com] Hotel Italy [/url] | [url=http://www.expressapartments.com] Apartments Italy [/url]


Edituar për herë të fundit nga proximityinfotech2 në Wed Jun 23, 2010 8:24 am, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : i have forgeet enter the url)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ADMINISTRATORT KRYESOR
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Gjithqka rreth Forumit :: Administratort dhe qmimet e tjera te forumit-
Kërce tek: