pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 99 Emrat e bukur te ALL-LLAHUT

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: 99 Emrat e bukur te ALL-LLAHUT   Mon Apr 05, 2010 1:03 pm

ALL-LLAH

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Re: 99 Emrat e bukur te ALL-LLAHUT   Thu Sep 15, 2011 6:24 am

The word "Allah" is unique in Arabic and cannot be used for anything other than Allah. But the others can be used in different contexts and some even kept as people names plus they are also attributes.

_________

pedestrian accident lawyer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
99 Emrat e bukur te ALL-LLAHUT
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: