pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Keshilla nga viruset

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Keshilla nga viruset   Thu Apr 01, 2010 3:44 pm

Selamu alejkum te nderuar vizitor te kosovaschool

Ktu ju mundeni me i dhan shum keshilla per tu ruajtur nga viruset .

spese veq dihet viruset jan problem shum i madh ...
te shkaktojn deme te renda ne pc .
por nuk do te thot se nuk jan te pamposhtur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Keshilla nga viruset
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: shkrime kompjuterike-
Kërce tek: