pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 merr domain pa pare me .com .net .org

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: merr domain pa pare me .com .net .org   Fri Jan 08, 2010 10:12 am

Hello ..

E gjeta nje web faqe i cili ka Rreferal qe psh mi bo 9 rreferal e merr ni domain...!
Per me bo ju domain duhet mu regjistru dikush n`Rerefal tanin
Per mei bo kto sene se pari na vyn meu regjsitru

1.Regjistrohu
2.Tash e shperndan tash e zgjedh sa domaina i do ti qe psh ka 1 3 dhe 6

One Free Domain
9 Referrals

Two Free Domains
16 Referrals

e kshty me radh ja linku ku duhet me u rigjistru :

http://www.FreePremiumDomain.com/?r=164264


nji lutje nga kosovaschool :

ju lusim qe kete link tua dergoni te gjith kontaktave qe i ke ne email e shoqris e qka do e kujna do sepse, ndihma juaj na ndihmon edhe neve qe ta bejme nji vend ma te mir per shoqerin , si dhe per gjith juve vizitorve ,


nese e kryeni kete pun na ndimni neve dhe nese e kryeni e lajmroheni ne e-mailin tonë atehere do te behet reklama e web-faqes tuaj si donator ne web-faqeen e kosovaschool ju falem nderit

na kontaktoni per qdo gje ne : info@kosovaschool.com

all-llahu ju shperbleft
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
merr domain pa pare me .com .net .org
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» worthmillions.co website domain sold for US$385,000.00
» worthmillions.co website domain sold for US$385,000.00
» [Tips] Đăng Ký Tên Miền .CF .GA .GQ .ML .TK Miễn Phí
» worthmillions.co website domain sold for US$385,000.00
» worthmillions.co website domain sold for US$385,000.00

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: shkrime kompjuterike-
Kërce tek: