pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 program per faljen e namazit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: program per faljen e namazit   Wed Jan 06, 2010 10:59 pm

Nqofse nuk dini te faleni dhe qe deshiron të mësohet atëher merreni ket prog:


Download:
4shared.com/file/51652284.../falja_20.html


Eshte me perkthim ne gjuhen shqipe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
program per faljen e namazit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» program to provide total number of objects present / available on the page
» Has anyone read "Heal Your Headache" please?
» Getting the error msg 'Error: Could not find or load main class java-jar' while executing the selenium code in eclipse
» Unable to play recorded test cases in Selenium IDE
» Unable to run Selenium RC scripts in Firefox and Google chrome; running fine with "IE".

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Forum islamik-
Kërce tek: