pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si me vjedh ne web-faqe ku nuk lejohet me vjedh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Si me vjedh ne web-faqe ku nuk lejohet me vjedh   Fri Jan 01, 2010 5:58 pm

qe ni menyr pasi qe kurkun nuk e kam pa ne shum site merret kodi dhe aktivizohet si nuk lejohet me vjedh ne ket web-faqe

ka zgjedhje edhe per kete problem
shum thjesht dhe funksionon 100%

1. duke majtur te shtypur tastin e majt te mausit , e selektojm shkrimin qe deshirojm ta vjedhim ...
2. pasi ta kemi selektuar me maus ( me tastin e majt ) - - ( spese tasti i djatht i mausit nuk na lejohet per pordorim ) ne shkojm me tastier : CTRL + C

3 . edhe na e kemi kopjuar tekstin e selektuar


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Powered by : KosovASchool


Ku tjeter ?

- askund vetem ne kosovaschool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Si me vjedh ne web-faqe ku nuk lejohet me vjedh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: shkrime kompjuterike-
Kërce tek: