pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kujdes nga Viruset Me te Rrezikshem!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Kujdes nga Viruset Me te Rrezikshem!   Thu Dec 31, 2009 11:09 am

deshta me ju paralajmru qe nese i shihni ndokund keta linka, ta keni me dije qe jon virusa edhe ata shum te rrezikshem


Ky Virus ta Shym PC-n (dmth ta Turn Off):


Kodi:
www.limiforum-restartpc.tk

Ky virus ta Restart-on PC-n (Restart):


Kodi:
http://ha.ckers.org/imagecrash.html

Ky virus gjithashtu e Restart-on PC-n tuaj:


Kodi:
http://www.speedyshare.com/799908357.html

Ndersa Ky virusa ta formatizon krejt Pc-n:

Kodi:
www.limiforum-restartpc.tk

Mos i klikoni se nuk marr pergjegjesi nese iu prishet pc-ja juj..Une po ju paralajmroj

Lexon ketë me vemendje !


Ketë lajmërim e mora nga një person që ka njohuri rreth Programeve dhe internetit.

Është lansuar apo leshuar nje lloj Programi qe ben te mundur vjedhjen e Passwordi te MSN (Messengjerit), Nese te vjen ndonje e-mail dhe e pranon add e tij, pastaj ai te fletë, neqofte se ti flet me ate adres apo me ate person qe nuk e njeh mbi dy minuta automatikisht passwordi ta merë apo i shkon atij ,pra biseduesi qe flet me ty ne MSN dhe nuk njehni apo nuk keni besim keni kujdes ,po ashtu mos i dergoni NUDGE (Dridhje) sepse nje nudge mjafton qe personi te marr passwordi tuaj, keni kujdes me kend bisedoni ne msn dhe mos u dergoni nudge e-mail adresave që nuk i njihni e po mos e zgjatni biseden mbi dy minuta.
Ju kisha lutur që të shpërndani ketë shkrim që mos të jent dikush nga vëllezërit dhe motrat viktimë e ndonjë personi që nuk e ka firkë Allahut.

Nuk jam 100% i sigurt mirpo ne internet e kam gjete kete post dhe e morra edhe une sepse nuk ka ndonje problem per me u rujt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Kujdes nga Viruset Me te Rrezikshem!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: shkrime kompjuterike-
Kërce tek: