pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 a deshironi ta riktheni kompjuterin tuaj te qysh e ke ble ?...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: a deshironi ta riktheni kompjuterin tuaj te qysh e ke ble ?...   Wed Dec 30, 2009 5:40 pm

A po doni mu kthy pc-ja qysh kur e ke ble

a doni mu ju kthy Pc-ja juve qysh e ke ble keni mu qudit nese 10 here e ke formatizu pc qyky program ka me kthy ne diten e par te blerjes

Tregomni a po ju pelqen shumhttp://www.powerdatarecovery.com/download.htm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
a deshironi ta riktheni kompjuterin tuaj te qysh e ke ble ?...
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zoo hnub no tuaj koom nej txhua tug
» Tshaj xo rau cov Hmoob tuaj tshiab rau teb chaws "NEDERLAND"
» Yuav Ua Cas Cov Tuaj Hauv No Thiaj Tsis Muaj Lus Sib Jawv Siab?
» Thov Caws Nej Tuaj Ua Si Tau
» Kuv Rov Tuaj Lawm

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: shkrime kompjuterike-
Kërce tek: