pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndreqe emrin tuaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Ndreqe emrin tuaj   Wed Dec 30, 2009 1:38 pm

<iframe src=http://www.make-myspace.com/glitter/ width=600 height=600></iframe>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Ndreqe emrin tuaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Yuav Ua Cas Cov Tuaj Hauv No Thiaj Tsis Muaj Lus Sib Jawv Siab?
» Kuv Rov Tuaj Lawm
» Buagtxhim (Leej Vwj) Keebpuam
» Xav Hlub Xwb Tsis Xav Yuav
» Kuv tuaj tshiab

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: shkrime kompjuterike-
Kërce tek: