pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si tia nderrojm emrat ne counter strike lojtarve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Si tia nderrojm emrat ne counter strike lojtarve   Wed Dec 30, 2009 1:34 pm

Si tia nderrojm emrat ne counter strike lojtarve kur luni counter strikee keni pa qe lojtart qe i keni qit ju te kompjuterit i kan emrat e vet ..nese don me ja qit emrin qysh ki qejf ti ...etj..shkojm kshtu
1 : hyjm ne loj
2 : shkom aty ku e ndrron emrin etj
3 : e bon kshtu... '' Bot_add emri i lojtarit '' ( pa thojza )
4 : Enter edhe del lojtari me emrin qe ja ki bo ti
Shumcia besoj qe e din kto nqs nuk jom i kjart me pyesni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Si tia nderrojm emrat ne counter strike lojtarve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Counter-Strike Template
» Counter Strike Banner
» ForumTshiab no

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: shkrime kompjuterike-
Kërce tek: