pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si me ba winrrarin me password

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: si me ba winrrarin me password   Tue Dec 29, 2009 11:08 am

Bone Winrarin Me Password me siguri ju keni najsen t msheft en pc qe sdoni me hi najkush en to edhe per kta ju duhet me i mshef dikun po per mos me i mshe muni me ba folder me pass qe e boni kshtu 1.klikoni me tastin e djath te mausit kut doni edhe shkoni te new edhe shkoni tani te wwinrar e krijoni ni winrar edhe shtini sene en to per me i ba me pass hyni ne winrar edhe klikoni me tastin e djath te mausit edhe shkrun add a password edhe e shkruni passin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
si me ba winrrarin me password
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Using Webdriver java :Obtaining an OTP(Ont time Password) PIn from an registered email ID and use the value in an text box field of my Webapp URL.
» Sharepoint forgets login and doesn't react on clicks on in-page-links
» Weird behavior by IE driver when entering value in password field
» Harnessing Microstation V8i Pdf 4shared
» Administrator_ploc

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: shkrime kompjuterike-
Kërce tek: