pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Don Sent

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Don Sent   Tue Dec 29, 2009 11:04 am

Don SentTa Anulosh faqen Don't send kur t'del detoskop

1.Me tastin e djathte te mausit klikoni ne ikonen my computer
2. Pastaj ne meny e zgjedhni opsionin Properties
3.Pastaj e kerkojme lart ku shkruan Advanced dhe e klikoni Advanced
4.E Kerkoni ku shkruan Error reporting
5.Dhe e zgjedhni opsionin Disable error reporting

edhe kryhet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Don Sent
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: shkrime kompjuterike-
Kërce tek: