pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 bane google me kosovaschool ( vizitoje googlen me kosovaschool )

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: bane google me kosovaschool ( vizitoje googlen me kosovaschool )   Mon Dec 14, 2009 4:02 pm

http://search.conduit.com/?ctid=CT2421030&octid=CT2421030


merre hin :

1. tools

[img][/img]

2 Internet options si ne foto e bajm paste ket link : http://search.conduit.com/?ctid=CT2421030&octid=CT2421030 dhe si ne foto :[img][/img]3.Pastaj shtypim OK si ne foto :


[img][/img]


nga kosovaschool ju pershendesim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
bane google me kosovaschool ( vizitoje googlen me kosovaschool )
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sample UI Element file for google site.
» how to test search suggestions(ajax) in google?
» how to capture time/number of results in google results page
» using google chrome with selenium RC
» Selenium RC with Google Chrome on Windows server 2008

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: shkrime kompjuterike-
Kërce tek: