pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje injeksion per te parandaluar shtatezanine...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: Nje injeksion per te parandaluar shtatezanine...   Wed Dec 02, 2009 7:03 pm

Shkenca duket se po dominon boten.Sapo ka dal nje injeksion qe i behet meshkujve...dhe i ben ate te paafte te riprodhojne per nje periudhe kohore..duke penguar spermen.

Thuhet gjithashtu se ky injeksion rrit dhe aftesine apo deshiren per me shume mardhenie(do e kene per keta gjermanet...se keta i ze gjumi tek dera ahaaha rob koti jane ahaha)

Nje mashkull behet i afte per riprodhim 3 muaj pasi injeksiont te fundit.

Cmendim keni ?
I besoni ketyre gjerave...do e praktikonit apo jo ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
Nje injeksion per te parandaluar shtatezanine...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: shkrime-
Kërce tek: