pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 me shum se 1 milion ruse te infektuar me hiv

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: me shum se 1 milion ruse te infektuar me hiv   Wed Dec 02, 2009 6:54 pm

Koordinatori rus për luftimin e sëmundjes vdekjeprurës AIDS, Vadim Pokrovsky, ka njoftuar se numri i rasteve të regjistruara me virusin HIV është rritur për 10 % në vit.

Në Rusi janë të regjistruar më shumë 470.000 persona të infektuar me virusin e imunodeficiencës humane, ndërsa supozohet se numri i të infektuarve është më shumë se dyfishi i kësaj shifre, por shumica e tyre rezultojnë të pa regjistruar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
me shum se 1 milion ruse te infektuar me hiv
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Personality types of the mbti

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: shkrime-
Kërce tek: