pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Best Software company Name for my new business?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Best Software company Name for my new business?   Thu Jul 12, 2012 10:57 am

hi
Im going to open my software company where im going to have ERP development,New/Existing Website Creation, E-commerce, Hosting, Email, B2B Portal so let me know which is the best name for my company that will be easy to catch up in minds. I need one word company name like wipro/Infosys/Accenture etc etc... with slogan..


______________
Business Software
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Best Software company Name for my new business?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Linux Based Stable Solution for VoIP Business!!
» Staff Viewpoint: Is Capcom turning into a bad videogame company ?
» how to Integrate adobe CC WampServer and others software to windows 8.1 x64
» [SOLVED] Unable to integrate Updates or Software
» [ANSWERED] Software Question: WinReducer HOME\SOFTWARE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: