pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Is mindfulness meditation good for anxiety?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Is mindfulness meditation good for anxiety?   Wed Jul 11, 2012 11:52 am


have you tried it and did it help you thanks


_________
Health retreat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Is mindfulness meditation good for anxiety?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» mindfulness meditation (Jon Kapak-Zinn)
» Benzos/anti-anxiety meds
» UAE ALL At Good Rate Only on EMS!!!!!!!!!!!!!!!
» Lexapro, Xanax and Anxiety attacks
» Good articles on migraine's relationship with stroke/heart attack/exercise

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: