pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 What is Full house in poker?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: What is Full house in poker?   Thu Jun 28, 2012 9:03 amExplain...

__________
blackjack table
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
What is Full house in poker?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» The Usual Suspects ULTIMATE HOUSE PARTY
» I smell smoke, the house is burning?
» Dream Theatre-Octavarium Full Album Zip
» Island House "35 & Fabulous" Sweepstakes *canada and usa only*
» [IMPLEMENTED] WinReducer Config Page: Full Automatic Installation

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: