pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 How much should boiler service cost?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: How much should boiler service cost?   Wed Jun 27, 2012 12:52 pm


I had a new combi (condensing I think) boiler last year (Worcester) and the warranty plan means I need to have it services annually at least for the next 4 years. The man that put it in is offering to do the services for the next 4 years at £60 each if I buy them all now (including VAT). Is this a good deal please?
Thanks___________

Commercial Heating Contractors
Gas Safety Certificates Epsom
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
How much should boiler service cost?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Escort service for kids?
» Service dogs and migraine
» Exception in thread "main" java.net.BindException: Selenium is already running on port 4444. Or some other service is.
» Forumotion's Terms of Service
» Windows 7 Service Pack 1 Won't Install

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: