pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Advise on landlord gas safety certificate UK?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Advise on landlord gas safety certificate UK?   Wed Jun 27, 2012 12:47 pmI'm about to rent out my flat. There is a gas combi boiler..and as far as I know, all is fine..I heard that flats from 2012 have to have gas flus with venting to the outside..Our flat is modern, but wasn't built this way!!?? Will this effect my ability to get a landlord gas safety certificate?___________

Commercial Heating Contractors
Gas Safety Certificates Epsom
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Advise on landlord gas safety certificate UK?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Security Alert with yes, no, view certificate button
» V8 Supercars Pedders STP Safety Car *Australia only*
» RESOLVED: Selenium Webdriver - SSL certificate error on IE8
» WebDriver with Untrusted SSL Certificate
» FCP Automotive Lug Nut Counting Contest

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: