pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Question for UK Special Constables?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Question for UK Special Constables?   Tue Jun 19, 2012 7:24 am


I've got an Assessment Day with my police service for a Special Constable position and I was wondering what I should wear for it. I was thinking a full suit is that OK for an Assessment Day?


_____________

Private Investigators London
Private Investigator UK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Question for UK Special Constables?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Special offer "VoipSwitch is just $160" VOIPAXIS
» Question on vision
» List of Special Characters and Symbols
» Special offer "VoipSwitch is just $160" VOIPAXIS
» Answer these questions with song titles

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: