pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Does Netflix work in Iraq and/or Afghanistan?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Does Netflix work in Iraq and/or Afghanistan?   Sat Jun 09, 2012 2:14 pmI have the Netflix package that allows me to watch movies and TV online. Will this work over there, if I have Internet access (I know a lot of places probably don't)?

FYI, I'm NOT asking if I can get Netflix CDs delivered over there, just whether the online content will work. Thanks! :-)

_________

Internet in Iraq
Government Internet

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Does Netflix work in Iraq and/or Afghanistan?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cheap and good quality Afghanistan route
» Take a UFC fighter to work contest.
» Has Anyone Gotten Chrome Driver to Work with Windows 7?
» How do we run 10 cases out of 100 in TestNG frame work
» Does Keppra work?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: