pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Do wives of military men find it easier to cheat on their spouses???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Do wives of military men find it easier to cheat on their spouses???   Sat Jun 02, 2012 11:13 am


All that time alone must take its toll... So do they tend to cheat more???

_________

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Do wives of military men find it easier to cheat on their spouses???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» unable to find dynamic frame ids
» Whats the use of Find button in selenium ide
» Getting the error msg 'Error: Could not find or load main class java-jar' while executing the selenium code in eclipse
» OpenQA.Selenium.NoSuchElementException : Unable to find element
» How to find the exact element usnig xpath

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: