pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Is X-Ray Tech a good job?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Is X-Ray Tech a good job?   Sat May 19, 2012 9:38 am


I've been looking into careers and I can't decide what exactly I want to be yet. My aunt who passed away when I was little was an x-ray technician and they thought her cancer could've been cause by that. I kinda want to follow in her footsteps but I also know I might want to work in the ER. I do know I want to work in a hospital but I don't want to be a nurse and preferably not a doctor. I don't wanna go to school for more than 4-6 years I just don't know what a good job would be for me. I know I want to interact with patients though.


______________

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Is X-Ray Tech a good job?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: