pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Suggestion abt feminine and girly things to go?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Suggestion abt feminine and girly things to go?   Fri May 18, 2012 10:02 amwhat is the most feminine thing for a guy to do

my friend lost a bet to me and we can make him do anything for 7 days

me and my friends r thinking of making him do feminine and girly things , he just things girls r useless and cant do anything he says girls r good for nothing , so i think he deserves it

____________

makeover games
Dress Up Games
barbie dress up
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Suggestion abt feminine and girly things to go?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» So there are things we can do to improve our eyesight
» Feminine/Masculine
» All Things Zelda
» Anybody else ever have embarrassing things happen during M's?
» Well things could have gone better....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: