pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 WHY GIRLS MINDS MATURE EARLIER THAN BOYS?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: WHY GIRLS MINDS MATURE EARLIER THAN BOYS?   Mon May 14, 2012 5:20 am


GIRLS TAKE A RIGHT STEP FORWARD AS BOYS ALWAYS PUT THEIR LEGS IN DAL. BOYS CANT CONTROL THEMSELVES AND MELTS LIKE AN ICECREAM WHEN STANDS IN FRONT OF A GIRL. ALWAYS SEARCH FOR GIRLS PHONE NUMBERS TO CHAT WITH THEM ETC.

__________

dating
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
WHY GIRLS MINDS MATURE EARLIER THAN BOYS?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Every parent's worst nightmare..
» The sick minds of the McCann-haters
» My daughters party photos/Harry's Christening. No migraine in the end.....
» Newbie seeking help for my 13y/o daughter w/ almost Dailey migraine
» seriously deep omegle conversations

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: