pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Do recurring boils mean I have an infection?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Do recurring boils mean I have an infection?    Sun May 13, 2012 7:01 am


I have been having recurring boils for the last one year, sometimes over the same spot. The last boil I had was accompanied by a swollen gland in my armpit. What does this mean to my health and what should I do about it.


________

Central heating Hampstead
Central heating Highgate
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Do recurring boils mean I have an infection?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» prescribed meds for ear infection - will I get MOH?
» horrible inner ear issues..anyone else delt with this
» Topamax and acne!! Anyone???
» Unknown virus, malware, trojan infection
» Recurring Exploit:java/blacole.ae

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: