pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 How to make website like Yahoo answers ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: How to make website like Yahoo answers ?   Mon May 07, 2012 5:13 am


I am planning to make a website like yahoo answers for my minor project i have knowledge of java language . and my basics about java are clear.Please any one can tell me how to start programming for it.


__________

website design Westport CTMbrapsht në krye Shko poshtë
 
How to make website like Yahoo answers ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fire Emblem Fanatics
» How do I make the login popup show an Image, instead of it's bland colors
» open every link in a new tab?
» can i make the poster details in the topic above the topic
» 1926768080@qq.com aka blackberryawardpomo-sa@yahoo.co.za

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: