pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Do i need a gun license for hiking?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Do i need a gun license for hiking?   Sat Apr 28, 2012 1:02 pm


i want to start hiking and plan on doing trails that takes a couple of days and want to bring a gun incase a bear attacks me... do i need a license and if so what are the requirements.... i love animals and do not plan on hunting but a gun is the only way im going to avoid a bear attacking me 8(________

technology grants
research grants

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Do i need a gun license for hiking?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Username License Backuptrans
» VoIP softphone for Symbian Nokia - $2500 unlimited license
» Vehicle Ownership License || Alvaro Gavriel
» Zemana Antilogger license key

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: