pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 How to make a car bullet proof?what kind of metal should be used?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: How to make a car bullet proof?what kind of metal should be used?   Tue Feb 21, 2012 11:18 am



Explain....


__________

[You must be registered and logged in to see this link.]|[You must be registered and logged in to see this link.]


Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
How to make a car bullet proof?what kind of metal should be used?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» How do I make the login popup show an Image, instead of it's bland colors
» can i make the poster details in the topic above the topic
» Do migraines ever make you mean or irritable?
» Does throwing up make it go away quicker for you?
» How to make migraine patients happy!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: