pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Is it hard to become a realtor in Edmonton?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Is it hard to become a realtor in Edmonton?   Mon Nov 14, 2011 9:13 am


I've been doing some research on real estate and was deciding on whether or not to pursue this has my career. I just don't know if it's the right time to go into it with the economy being so low. I don't want to get my certificate and then not be able to find a job. Also I wanted to know if it's hard selling houses, or if other people have a hard time?


____________

Edmonton REMAX|Realtors in Edmonton

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Is it hard to become a realtor in Edmonton?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Emrat e ALL-LLAHUT dhe Perkthimi i tyre ne shqip-
Kërce tek: