pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 DEED OF TRUST QUESTON?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: DEED OF TRUST QUESTON?   Mon Aug 15, 2011 5:11 am

On my second mortgage the deed of trust was not signed.. for some reason when i first got the loan.. Now the mortgage company sent me a letter in the mail saying something about a loan modificaton some kinda offer i guess. and a copy of a deed of trust which is to be signed in front of a notary and to be mailed back to them.... Am i better of by not signing this deed of trust? I have never applied for a loan modification with the compay... Are they trying to scam me? Should i sign it or leave it the way it is...?

________

Trust Deed|Trust Deeds

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
DEED OF TRUST QUESTON?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» I Do NOT Trust My Moral Compass, Do You Trust Yours?
» [ANSWERED] Can I trust in Winreducer just for Updates?
» Exterminate It

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Kijameti dhe Shenjat e Tij-
Kërce tek: