pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Guaranteed Search Engine Placement?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
antojames

avatar

Postimet : 200
Piket : 932
I antarsuar : 11/07/2011

MesazhTitulli: Guaranteed Search Engine Placement?   Tue Jul 12, 2011 11:46 am


Hi Guys & Gals

I'm looking for an SEO company that provides a guaranteed search engine placement service. There are tons of SEO providers out there, but none of them seem to provide any real guarantee which is a little concerning.

I realise that they cannot "control" Google, but they should at least be confident enough to offer a service that tries until they DO succeed. Just my opinion.

If anyone can advise, please do.

Thanks,


__________

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Guaranteed Search Engine Placement?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» i have a virus that is redirecting my search engine.....please help
» Search engine redirect/admin privledges hijacked
» Search engines not working
» Need a Search Bar next to logo
» How to pass the multiple input data with or condition to search them?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: kurani dhe tesfiri-
Kërce tek: