pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 AIO Mobile Hacking Tools 2010 [100% Working]

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: AIO Mobile Hacking Tools 2010 [100% Working]   Thu Aug 26, 2010 8:42 am
INFORMATION
Cito :
Once connected to a another phone via bluetooth you can:
read his messages
read his contacts
change profile
play his ringtone even if phone is on silent
play his songs(in his phone)
restart the phone
switch off the phone
restore factory settings
change ringing volume
And here comes the best
Call from his phone it includes all call functions like hold etc.
Super Bluetooth Hack for S60 2nd 3rd devices.
Works very well on sony ericsson/samsung ans Nokia phones[TESTED]

DOWNLOAD
Kodi:
http://uploading.com/files/66dfcf66/AIO_M0bile_Bluetooth_Hacking_Tools_2010.rar/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
AIO Mobile Hacking Tools 2010 [100% Working]
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 2010: My year for The Migraine Problem: Now Gabapentin (Neurontin)
» Query - web driver element click is not working
» Licensed VPS[sale/Rent]+UAE Unblock Mobile dialer
» 2010 Bulwer-Lytton Fiction Contest Winners
» UAE Anti blocking pc2phone & mobile dialer for Rent/Purchase

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: Programe-
Kërce tek: