pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 My Messenger AiO (2010)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: My Messenger AiO (2010)   Thu Aug 26, 2010 8:42 am


My Messenger 2010 | 259.79 Mb

Cito :

AiO contains:

Windows Live Messenger Full 2010
Yahoo! Messenger 10.0.0.1270
Google Talk 1.0.0.104 Beta
Trillian Astra 4.2.0.20
Digsby Beta (build 79)
Skype 4.2.0.169
ooVoo 2.8.0.37
Miranda 0.8.27
ICQ 7.2.3129
XChat 2.8.7
AIM 7.3.6.4
Pidgin 2.7.1
mIRC 6.35


Kodi:
Uploading Links
http://uploading.com/files/2dfca4bb/MSN2010.rar/


Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
My Messenger AiO (2010)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 2010 Bulwer-Lytton Fiction Contest Winners
» Headache 2010-2011
» 2010: My year for The Migraine Problem: Now Gabapentin (Neurontin)
» XP Internet Security 2010
» New Year Text Messages (SMS) for 2010

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Interneti dhe Kompjuteri :: Programe-
Kërce tek: