pershendetje , i nderuar vizitor ju ftojmë qe të regjistroheni ne forumin tone.
sepse nese jeni i rigjistruar i keni te gjitha te drejtat si qdo antar i rigjistruar ne nje forum , andaj regjistrohu sepse gjithqka do ta kesh me leht .

Ju falemnderit per Viziten ,
Ju falemnderit per Mirkuptimin .


Staffi i Kosovaschool ju uronë zbavitje te mir ne Forumin e Kosovaschool .


Mir se vini në Forumin e ..::KosovaSchool..:: !
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 falja e namazit dhe marrja e abdesit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
attacknight
Web Master
Web Master
avatar

Postimet : 642
Piket : 3816
I antarsuar : 22/11/2009
Lokacioni : Vendi i All-llahut

MesazhTitulli: falja e namazit dhe marrja e abdesit   Sat Nov 28, 2009 1:45 pm

Ja ni pako me dy snene :


1. marrja e abdesit
2. falja e namazit


per ta shkarkuar

mediafire :

mediafire.com ?1fzovtnyimm

Password :

www.kosovaschool.it.gg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rebeli.super-forum.net
 
falja e namazit dhe marrja e abdesit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: feja islame :: Namazi dhe gjithqka rreth tij-
Kërce tek: